Szkolnictwo

ALMANIA

Autor: Bimber | Data publikacji: Poniedziałek, 10 maja 2021r.

Poszewka z jedwabiu w kolorze morskim z zamknięciem na zamek. Dzięki delikatnej oraz gładkiej strukturze materiału zapobiega otarciom skóry, za pomocą co wyjątkowo polecana jest w celu osób o wrażliwe cerze. Spanie na poszewce satynowej zyskownie wpływa też na kondycję włosów, które przez wzgląd wielu pozytywnym właściwościom jedwabiu nabierają blasku, zyskują gładkość zaś utrzymują adekwatny (...)
Komentarze (0)
Tagi: ALMANIA,

Atlas Kuchnie

Autor: Kaiko | Data publikacji: Piątek, 30 kwietnia 2021r.

Studio Atlas Kuchnie oferuje meble kuchenne na wymiar. Nasz salon znajduje się w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kuchni https://www.kuchnie-atlas.pl(...)
Komentarze (0)
Tagi: atlaskuchnie,

Meble na wymiar Bydgoszcz

Autor: Exi | Data publikacji: Wtorek, 20 kwietnia 2021r.

Działamy na rynku od kilku lat ciągle zdobywając nowe rynki i doświadczenia. Staramy się zawsze wdrożyć wizje Inwestora nawet jeśli są na prawdę wymyślne. Meble na wymiar Bydgoszcz(...)
Komentarze (0)
Tagi: imian kuchnie,

KARANT - Meble kuchenne na zamówienie Warszawa

Autor: Kita | Data publikacji: Wtorek, 13 kwietnia 2021r.

Studio mebli kuchennych Karant Mariusz Mrówka wieloletnie doświadczenie, jakość, solidność i zaufanie wielu zadowolonych klientów! kuchnie na wymiar warszawa(...)
Komentarze (0)
Tagi: KARANT - Meble,

Jedwabne Poszewki

Autor: Alis | Data publikacji: Środa, 31 marca 2021r.

Jedwab morwowy jest nie tylko niekwestionowanym symbolem stylu i elegancji; od wielu lat ceniony jest również ze względu na swe właściwości zdrowotne: https://pl.bydariiaday.com(...)
Komentarze (0)
Tagi: bydariiaday,

Mba w ochronie zdrowia Lublin

Autor: Colo | Data publikacji: Sobota, 12 września 2020r.

Uniwersytet Medyczny w Lublinie prezentuje swój własny program, w który zaangażowali się wykładowcy z dużej ilości dziedzin naukowych. Wykłady z dziedzin prawa, administracji i ochrony zdrowia przygotują słuchaczy do profesjonalnego zarządzania placówkami medycznymi. Zapraszamy na 3 oryginalne w skali kraju kierunki: Master of Buisness Administration w ochronie zdrowia, Health Technology Assesment, Pricing(...)
Komentarze (0)
Tagi: Studia podyplomowe Lublin, Mba Lublin, Mba w ochronie zdrowia Lublin,

Szkoła budowlana Poznań

Autor: Bafi | Data publikacji: Sobota, 27 czerwca 2020r.

Niedawno w kraju nad Wisłą znacząco obniżyło się bezrobocie. To jednak efekt nie tylko zadowalającego wzrostu gospodarczego, ale również olbrzymiej emigracji zarobkowej i niżu demograficznego. Na rynku jest za mało pracowników. Chodzi tutaj nie tylko o powtarzalne zajęcia, lecz zwłaszcza o profesje wymagające odpowiedniej wiedzy. Świetnie można zobaczyć to na przykładzie branży budowlanej, gdzie bra(...)
Komentarze (0)
Tagi: Szkoła budowlana Poznań, Technikum budowlane Poznań, Budowlanka Poznań, Szkoła średnia Poznań, Liceum Ogólnokształcące Poznań,

Zajęcia Malarskie Łódź

Autor: Tibi | Data publikacji: Środa, 24 czerwca 2020r.

Studio 4 oferuje kurs rysunku Łódź, które są prowadzone z pasją tudzież zaangażowaniem. Warsztaty w „STUDIO 4” są połączeniem dobrej zabawy z poznawaniem technik plastycznych pobudzających kreatywność. Tematy, sprzęty tudzież techniki wykorzystywane w ciągu nauka rysunku Łódź są dopasowane aż do wieku uczestników. W „STUDIO 4” wiemy, iż kurs plastyczne muszą znajdować się dostosowane (...)
Komentarze (0)
Tagi: Zajęcia Plastyczne Dla Dzieci Łódź, Zajęcia Malarskie Łódź, Nauka Rysunku Łódź, Malarstwo Łódź, Kurs Rysunku Łódź,
   1